13.6.2016

Bára je tvrďák. Kdybych na vlastní oči neviděla sono a RTG snímky a taky kdybych jí vlastnoručně nesbírala ze silnice, tak bych nevěřila, že kdy brala jedoucí auto taranem. Dnešní odvoz Staříka k vlaku jsem si protáhla vyřešením logistické úlohy (klasika svoz a rozvoz včetně přítomnosti citlivých bodů) a domů se dostala, jak jsem měla v itineráři naplánováno. Jasně, že Báru se svým timemanagerem neseznamuji. By štěkala velice nahlas a urážela se a dělala žárlivecké scény.
Čekala jsem nějaké to psí nadávání při vsunutí klíče do zámku a vyčítavé kňučení při otevřené dveří. Rozhodně jsem nečekala regulérní nadšenou psí uvítačku. Tedy ňafání doprovázené výskoky po zadních ve snaze olíznout stojícímu Dvounožci nos. Po uklidnění se si opět uvědomila, že je raněná a demonstrativně se ploužila po třech. Čtvrtý běh zatěžuje jen ve chvílích, kdy si myslí, že není pozorována. A samozřejmě, že jen zlehka. Ale je to na dobré cestě. Zdá se, že zranění nebude mít zjevnější následky.
Stonací koš je stále u stavu. Jen místo jezevčice se v něm povalují nastříhaná trika. Tak je to správné, tak to má být. Bára se stává opět všudypřítomnou.

oldwomen se představuje:

Źiju mezi lidmi a zvířaty a tak píšu o lidech a zvířatech kolem sebe.
Příspěvek byl publikován v rubrice Bára. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na 13.6.2016

  1. kecka napsal:

    to skoro vypadá, jako by stonal chlap. očividně trpící…..

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s