anonce omlouvavá

Postup nahození a vlastně i postup pletení celých rukavic nafocen, přetažen do velkého počítače a SD karta smazána. Blogový příspěvek napsán. Jen vložit fotky.
Jenže:
Zdechla myš – a klávesové zkratky na chlapském (velkém) sčotu nějak nefungují. Předpokládám, že problém je v akumulátoru myšáka. Nesnáším bezdrátový hejblata. Manžel je miluje. I když jejich používání je zhusta velice omezující. Opravdu, raději kabel, než paprsek.
Do Metropole jedu pozdě odpoledne, vracím se v noci. Doufám, že i s novým akumulátorem. Je-li problém zamrzlého kurzoru způsoben žíznivým elektronickým hlodavcem, kolem půlnoci bude možno u monitorů zkusmo cvakat dráty a zamotávat se do vhodné příze. Je-li problém jinde, tak smolík šklebík. Příspěvek s fotosy někdy příště. Buď po víkendu (muž se vrací z cest) a nebo hned, co nezapomenu při pletení dalších párů znovu fotit, abych fotky stáhla a doladila na kabelkovém noťasu.
Cosi mi našeptává, že druhá varianta je pravděpodobnější.

Reklamy

oldwomen se představuje:

Źiju mezi lidmi a zvířaty a tak píšu o lidech a zvířatech kolem sebe.
Příspěvek byl publikován v rubrice jak to vidím, povzdechy, šmodrchání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na anonce omlouvavá

  1. Bavor V. napsal:

    Píšu sem OT, protože na Abecedě diskutovat nehodlám. Nejen kvůli Pelikánovi. Prostě se mi tamní způsobe diskuse nezamlouvá. A přiznávám, článek o toleranci skutečně nemá s Pelikánem nic společného. Takových jako on, by se našlo mnohem více. Proto to P.S.
    Chcete-li, můžete to vyřídit. Vy jste totiž jediná, koho „znám“ a komu jsem tedy schopen toto sdělit.
    Zdravím a omlouvám se za OT.
    Bavor V.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s