Ach jo, to je zase nóvum

Mezinárodní krizová skupina ICG sesmolila další bezpečnostní analýzu. To musí. Daňovým   poplatníkům celého světa je nutno zdůvodnit svou existenci. V této analýze varuje, že po odchodu sil NATO z Afganistanu  , který je plánován na příští rok, může dojít k pádu vlády a následně i k občanské válce.

Nečekané odhalení.

Dalšího sjednotitele vzal čert, kmenoví náčelníci a jejich osobní zájmy zůstávají.

Allah akbar

Reklamy

oldwomen se představuje:

Źiju mezi lidmi a zvířaty a tak píšu o lidech a zvířatech kolem sebe.
Příspěvek byl publikován v rubrice povzdechy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 reakcí na Ach jo, to je zase nóvum

 1. LadyEvil napsal:

  Já nikoho nevzal :)) fakt 😉

 2. holkajulka napsal:

  Analýzy jsou potřeba. Dají vydělat kamarádům. Uznejte- uhodli budoucnost? Určitě. A další úspěch v přesném odhadu na kontě…

  • oldwomen napsal:

   …… a …… a …….. a radši už nic ………
   Drobné až na prvním místě, to zcela jistě. I věhlas jejich Křišťálového bifokálu stoupne.

 3. jolana88 napsal:

  salam s sebou (anebo s námi)

 4. 747 napsal:

  Sice nevím jistě kteréhože státu se ta analýzy týká, ale určitě máte recht! Salámy nebrat a Aláh je fuj! 😛

 5. lukrecia napsal:

  Armády se jistě spojí, aby – v bohulibém úsilí – vnesly demokracii zas někam jinam. Zatímco v Afganistánu se místní obyvatelstvo spojí v jednotné snaze se navzájem kmenově vyvraždit, u nás a jinde se bude draze zbrojit, aby vojáci všech válčících stran mohli umírat na bitevním poli, ve jménu čeho?

  • Dana napsal:

   No přece ve jménu civilizace a pokroku. V Americe je všechno nej nej nej a pokud to ti spozdilí Arabové nechtějí, vnutí se jim to násilím.

 6. Strejda Olin napsal:

  V Iráku měly být zajištěny zbraně hromadného ničení a zlikvidován Husajn. ZHN se dodnes nenašly, diktátor byl popraven. V Afghánistánu měl být zlikvidován Usáma bin Ládin a Al-Káida. Ládina zabili v Pákistánu, Al-Káida řádí vesele dál. 2 000 amíků se vrátilo ke svým mámám v dřevěném penálu. V Libyi měl být odstraněn diktátor Kaddáfí a nastolena demokracie. Diktátora údajně zastřelil britský žoldák, demokracie je v nedohlednu. Nebyly naplněny cíle egyptské revoluce, na Sýrii a Írán si zase brousí zuby vojenskoprůmyslový komplex USA s rizikem, že případný útok rozpoutá další válku, možná třetí světovou. Co se ve skutečnosti v těchto muslimských zemích děje? Muslimské bratrstvo upevňuje svoji moc, do ústav se dostává středověké islámské právo Šaría, vedou se kmenové války, atentáty jsou na denním pořádku a jestli tam někdo nachází svobodu a demokracii, pak není při smyslech.Člověk by si myslel, že imperiální politika dávno skončila. Byl vůbec od r. 1945 alespoň jeden rok, kdy USA nikde neválčily? Od r. 1865 se na jejich území nevedl jedinný ozbrojený konflikt. Přesto od té doby padly po celém světě statisíce amerických vojáků. Jejich vojenské základny jsou rozesety na všech kontinentech, hrozbou použití síly kontrolují svůj celosvětový vliv a prosazují své ekonomické zájmy. Ve jménu demokracie a svobody Made in USA. Kdo by proti takovému humanitnímu počínání protestoval?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s