Britští vědci opět nezklamali

Fascinuje mne, kterak výběrčí mizerně přeložených agenturních zpráv a plniči stránek dezinformačních pestrobarevných periodik (ano, ta tištěná na křídovém papíře, co se ani na podpal nehodí, protože je nehořlavý, a ve sběrných surovinách jej odmítají vykupovat, myslím) zaštiťují zveřejňované bláboly buď poznámkou na konci sloupku: „agenturní zpráva“, či uvádějí hned v první větě: „vědci z XXX univerzity objevili“, nebo hitem „úvodníků“ poslední doby: „britští vědci objevili“ ……… peretum mobile prvního i druhého řádu a objev perpeta mobile řádu třetího je na spadnutí.
Čím jsem starší, tím víc mi vysílání Radia Jerevan přijde reálnější a pravdomluvnější a s nostaligií vyhledávám ve starých denících krátké zprávičky podepsané prostým tagem TASS. Občas je masochisticky porovnávám s redakčními články z vlastní vůle a dle vlastních slov šéfredachtora největšího a nejdůvěryhodnějšího česky psaného německého deníku.
Ovšem nedávno mne slavní a neustále citovaní bezejmenní britští vědci šokovali. Po celou dobu svého dospělého života si myslím, že hledání bájného grálu, eh, co to melu, gejzíru neutuchajícího ženského orgasmu, tedy přímo tajemného G-bodu, je jen zbytečně prošukanej čas a že starosti badatele v tomto oboru bych teda fakt chtěla mít. Ale, přátelé, britští vědci na to kápli. Bádali, zkoumali, šli do problému tělem, použili zcela jistě sofistikovaných metod a psychology i kriminalisty speciálně sestavených dotazníků. Ve zprávě to zřetelně a jasně uvedeno není, ale z kontextu celé rešerže vyplývá, že požádali o pomoc při tomto významném bádání i kontinentální a zaoceánské vědce; latinskoamerický přínos je v závěrečné práci zřetelný. Závěrem jejich po všech stránkách vyčerpávajícího bádání je jednoznačný výrok:
„Bod G existuje.“
Zdůvodnění:
„ShopinG“

Reklamy

oldwomen se představuje:

Źiju mezi lidmi a zvířaty a tak píšu o lidech a zvířatech kolem sebe.
Příspěvek byl publikován v rubrice Až já budu velká ...., jak to vidím, povzdechy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Britští vědci opět nezklamali

  1. Witch napsal:

    😀 Díky, potřebovala jsem se zasmát! 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s